Nové luxusní kovové propisky!

Naši nabídku jsme díky velké poptávce rozšířili o luxusní kovové propisky. Tyto propisky se vyznačují zejména luxusním vzhledem, vysokou kvalitou a provedením. Tělo propisky je ve vysokém lesku doplněné o chromové doplňky. Tyto reklamní propisky potiskujeme firemním logem / textem pomocí laserového gravírování, díky kterému je logo navždy vyryto do propisky.

nejširší nabídka reklamních propisek

 

kovová propiska ZENRA (1220649)

reklamní kovová propiska zenra ve vysokém lesku, propiska se tremi kroužky

POPIS:

Celokovová reklamní propiska se 3 vybroušenými kroužky. Tělo propisky je ve vysokém lesku v jedné barvě, společně s chromovými doplňky. Vysoký lesk napomáhá luxusnímu vzhledu propisky. Vhodná pro laserový popis, bílé provedení vhodné pro plnobarevný potisk – digitální UV tisk. Propiska s modrou náplní. Maximální velikost potisku: 6,5 × 70 mm.


kovová propiska SEFA (1214460)

kovová propiska sefa, celokovová luxusní propiska

POPIS:

Jednobarevná celokovová propiska SEFA patří do kategorie luxusních reklamních propisek. Luxusnímu vzhledu napomáhají jednoduché a čisté křivky + vysoký lesk doplněný chromovými doplňky. Tělo propisky je vhodné pro laserový popis, bílé provedení vhodné pro plnobarevný potisk – digitální UV tiskMaximální velikost potisku: 7×90 mm.


Ceny uvedené v nabídce jsou časově omezené, v případě změn ceny naleznete cenu celkové nabídce – https://reklamnipropiskypotisk.cz/propisky/